українською   english

  Про нас ПРО НАС
Фонд родини Сутаруків заснований у 2003 році на честь Алекса Сутарука, його батьків Катерини та Івана Сутар, які виїхали з України до Сполучених Штатів Америки наприкінці дев’ятнадцятого століття. Фонд ставить за мету допомагати Україні в її демократичному розвитку за багатьма напрямками: підтримка екологічних ініціатив, допомога в покращенні стандартів життя людей похилого віку, підтримка талановитої молоді у бажанні здобути вищу освіту.


СТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА
Стипендійний фонд родини Сутаруків був заснований в рамках Фундації „Україна–США” з метою підвищення навчального рівня та національної, громадянської і культурної свідомості українських студентів міст Дубно (Рівненська обл.), Нетішин та Славута (Хмельницька обл.).
Фундація “Україна–США” (USUF) – некомерційна організація, заснована у 1991 році для сприяння розвиткові демократії, ринковим реформам та розвитку прав людини в Україні. Фундація налагоджує і підтримує зв’язки між Сполученими Штатами і Україною, щоб уможливити мир і добробут через розвиток спільних демократичних цінностей. Фундація спрямовує свою діяльність на досягнення взаємних цілей обох народів і хоче бачити Україну наріжним каменем регіональної стабільності та повноправним членом світової спільноти народів.
 
  Стипендійна програма  
  Критерії відбору  
  Процес відбору  
  Заповнити зараз!  
  Контакти  

 

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ
Претенденти на стипендію мають відповідати наступним вимогам:
   • Бути громадянами України
   • Народитися в місті Дубно, Нетішин або Славута або прожити там не менше 4 років
   • Бути учнями 11 класів середніх шкіл в містах Дубно, Нетішин або Славута на момент подання аплікації на стипендію
   • Вивчати англійську мову не менше 4 років у школі (претенденти, що вивчали англійську мову приватно можуть претендувати на стипендію. Їх знання англійської мови має відповідати рівню знань учня 11 класу середньої школи)
   • Бути зарахованим до вищого навчального закладу в Україні на 2018 навчальний рік на момент визначення остаточних результатів конкурсу на стипендію.

 

ПРОЦЕС ВІДБОРУ
Відбір претендентів на стипендію відбувається у 3 етапи.

 І етап – до 2 травня 2018  Подання на розгляд аплікаційних форм

На цьому етапі учні 11 класів шкіл міст Дубно, Нетішин та Славута заповнюють аплікаційні форми англійською мовою.

Аплікаційну форму можна заповнити просто тут:

Заповнити!

Останній термін подання аплікаційних форм - 02 травня 2018 року.

Представники приймальної комісії Фундації визначать фіналістів І етапу, базуючись на їх відповідності критеріям відбору. Фіналістів І етапу буде повідомлено про результати відбору та запрошено до участі у другому етапі.

 ІІ етап – травень 2018   Інтерв’ю з представниками Фонду

Фіналістів першого етапу буде запрошено на інтерв’ю з представниками Фуднації, яке відбуватиметься в містах Дубно (10 травня), Нетішин та Славута (11 або 12 травня) 2018 року. Фіналістів ІІ етапу буде визначено за результатами інтерв’ю.

 ІІІ етап – до 30 вересня 2018   Визначення фіналістів

Щоб отримати стипендію фонду Сутаруків фіналісти ІІ етапу мають підтвердити результати вступу до вищого навчального закладу. Для цього їм необхідно вислати до представництва фундації „Україна–США” такі документи:
1.
 Копію атестату з Додатком;
2. Оригінал Довідки, що підтверджує зарахування до вищого навчального закладу та умови зарахування (бюджет або контракт). Отримується в деканаті факультутету;
3. У випадку платного навчання - копію Угоди чи квитанції про сплату.

Вищезазначена два (бюджет) або три (контракт) документи слід
не пізніше 30 вересня 2018 року надіслати на адресу, зазначену тут.  

Студенти, які отримували стипендії ім. родини Сутаруків у минулі роки, також можуть подаватися на стипендію 2018-2019 років, продемонструвавши свої успіхи за минулий навчальний рік і підтвердивши переведення на наступний курс.
Для цього їм необхідно вислати до представництва фундації „Україна–США” такі документи:
1.  Копію Залікової книжки (чи іншого документу, з якого видно поточну успішність за весь період навчання);
2. Оригінал Довідки, що підтверджує переведення на наступний курс навчання та умови навчання (бюджет або контракт). Отримується в деканаті факультутету;
3. У випадку платного навчання - копію Угоди чи квитанції про сплату.

Вищезазначена два (бюджет) або три (контракт) документи слід не пізніше 30 вересня 2018 року надіслати на адресу, зазначену тут.

Остаточне рішення щодо визначення стипендіатів та розміру стипендій приймають представники головного офісу „Україна–США” у м. Вашинґтон та члени Фонду Сутаруків. Стипендіатів буде повідомлено про результати в особистому порядку з березня місяця 2019 року.

   

     

  НАШІ КОНТАКТИ  
    E-mail sutaruk.scholarship@gmail.com  
    Адреса лише через "Укрпошту" -  79071мЛьвів-71, а/с 3604. Олександру Шумельді.  
    Телефон +38 (050) 371 28 67  
     

© Фонд Родини Сутаруків, Фундація «Україна-США», 2006-2018